Multyhome Cosmopolitan 45 x 45 cm hnědá 1 ks

Chystáte se rekonstruovat dlažbu na terase, balkoně nebo zahradě? Venkovní dlažba z recyklované gumy vás překvapí svými výhodami a usnadní vám práci. Kdo ji nejvíce...
Doprava 69 Kč,Do 2 týdnů

Tvar
čtvercová
Mrazuvzdorná

• , zakoupeno v Benco

Dlouho jsem hledala,hlavně kvůli praktičnosti.nemohu říct nic jiného než,maximální spokojenost.Gumové kachle plní přesně naše potřeby,

• , zakoupeno v Benco

• Dlaždice vypadají hezky, jsou pružné mám již 4. rokem na terase a zahrade a stále vypadají skvěle.
    • Jediné co mě mrzí, dřív se prodávaly se vzorem dřeva a vypadaly lépe než nyní s rovnými drážkami, chtěla jsem dokoupit,, bohužel se již nevyrábí, škoda

Dlažba je vhodná na veškeré podklady, což je super, pokládala jsem na starou rozbitou dlažbu na terase a zvládla jsem to sama. Vypadají opravdu dobře. Doporučuji!

• Snadná a rychlá montáž

Tvar
čtvercová
Mrazuvzdorná

Kdo ji nejvíce ocení?

Všichni, kdo plánují realizaci nebo rekonstrukci zahrady, terasy nebo balkonu. Ti, kteří chtějí mít novou dlažbu položenou svépomocí během pár hodin. 3 hlavní výhody dlažby: 1. Velmi jednoduchá pokládka, kterou hravě zvládne i žena. Dlažba se k sobě ‚připíná‘ pomocí systému Quick-click a to kolmo nebo vodorovně k sobě (video, jak na pokládku, najdete pod popisem produktu) 2. Odolnost a trvanlivost materiálu. 3. Recyklovaná guma zaručuje vysokou odolnost proti nárazu, mrazu i horku a má velmi dlouhou životnost. Bezpečnost – ideální pro rodiny s dětmi, pro školní zahrádky.

Dlažba z recyklované gumy je ideální k obnově opotřebovaných podlah na terase nebo balkoně. Rovné dosedací plochy zespodu dlaždice neponičí hydroizolaci. Mezi izolaci a dlažbu nemusíte vkládat další tkaninu - mohla by způsobit vznik plísně. Dlažba je opatřena praktickými drážkami, které slouží pro odtok přebytečné vody a tím zabraňují vzniku plísně a hniloby. Venkovní dlažba dá vaší terase nebo balkonu nový - moderní a elegantní - vzhled.

Dlaždice Cosmopolitan je vyrobena z recyklovaného gumového granulátu, ač její struktura připomíná pevný plast. Pevnost dlaždice je navržena s ohledem na odolnost vůči nátlaku a chůzi. Z vnitřní strany je dlaždice opatřena praktickými drážkami, které slouží pro odtok přebytečné vody a tím zabraňují vzniku plísně a hniloby

Parametry:

• rozměr: 45 x 45 cm,
  • výška (tloušťka) dlaždice: 2 cm,
  • hmotnost 1 dlaždice: 1,38 kg,

1 dlaždice = 0,202 m2

Uvedená cena je za 1 ks gumového nášlapu, prodejné po 1 kuse = 1 dlaždice.

Produkt je vyrobený z recyklované gumy a je tedy možné, že se odstíny barev jednotlivých kusů mohou lišit.

• Snadná a rychlá montáž